Kontakt

Magdalena Nagrodzka

tel. +48 665 150 512

Jak działam?

Tym, co wyróżnia moje praktyczne doświadczenie psychologiczne to zastosowanie najefektywniejszych modeli rozwojowych, które w przejrzysty sposób zapewniają moim Klientom osiągnięcie trwałych i wymiernych rezultatów. Posiadam biegłość w posługiwaniu się metodami wywodzącymi się z licznych dyscyplin opartych na badaniach, które zyskały podstawy naukowe.

Opieram się między innymi na modelu Grow, opracowanym przez pioniera coachingu w Wielkiej Brytanii, Johna Whitmora i ojca chrzestnego coachingu zorientowanego na efektywność, z powodzeniem pracuję w oparciu o model Coachingu Achieve oraz model biznesowy stawiania celów Exect i Smart.

Ponadto jestem autorką wielu programów autorskich oraz narzędzi opracowanych w trakcie wieloletniej praktyki, które pomagają osiągać najlepsze rezultaty, czerpać naukę z procesu i radość z wykonywanej pracy. Podejmując się prowadzenia moich Klientów wybieram i stosuję takie zestawy metod, aby korzyści z nich płynące były maksymalne.


Ponadto czerpię przyjemność z wykorzystywania swoich zdolności komunikacyjnych danych mi z natury, moją pasją bowiem jest praca z ludźmi i niesienie im pomocy. To jedna z najważniejszych sił motywujących mnie do działania i to ona sprawia, że czuję, że warto żyć i wciąż podążać swoją drogą. To ona pozwala wyrazić to, kim naprawdę jestem.