Transpersonalny Business Coaching

Prowadzę coaching transpersonalny w który stapia rozwój psychiczny i duchowy i który pomaga w odkrywaniu i łączeniu się z głębszymi wartościami, a zatem jest bardziej potrzebny jeśli mamy zbudować świat, w którym będziemy chcieli żyć i pracować i który będzie trwały i korzystny dla nas wszystkich.

Dokonanie zmiany na najgłębszym poziomie - pracując od wewnątrz do zewnątrz przynosi trwalsze i bardziej adekwatne korzyści i to właśnie takie podejście charakteryzuje najskuteczniejszy coaching.

W praktyce coachingowej oprócz najważniejszego wymiaru psychologicznego czerpię z wielu pokrewnych dyscyplin. Przekonałam się, że korzyści płynące z wielowymiarowego podejścia sprawiają, że coaching staje się szczególnie skuteczny, bardziej kreatywny i nabiera głębszego znaczenia. Podejście psychologiczne skupia się na osobie i na jakości relacji, podejście kulturowe uczy doceniać różnorodność, a duchowość oznacza zwiększoną świadomość, odnajdywanie znaczenia i celowości, a także docenienie życia. Te wszystkie perspektywy, z których korzystam otwierają nowe możliwości i szanse na rozwój Państwa lub Państwa organizacji.


Pomagam:

  • w rozwoju charyzmy lidera oraz uwolnienia pełni własnego potencjału
  • w rozwoju kompetencji menadżerskich/ liderskich
  • w przygotowaniu do okresu zmian/zmiany roli
  • w rozwoju strategii działań w sytuacjach stresogennych
  • w opracowaniu strategii realizacji celów
  • w rozwój strategii mentalnej (przygotowania mentalnego lidera)


Dodatkowe pytania? Zapraszam do kontaktu!

+ 48 665 150 512Zobacz także ofertę pomocy psychologicznej i psychoterapii