Life Coaching

Przejmij stery, wyznacz swój własny kurs
i poczuj wiatr w żaglach!

Czym byłoby nasze życie, gdyby pozbawić je realizacji marzeń? Wazonem bez kwiatów? Poranną trawą bez rosy? Pustą salą koncertową? Wszyscy wiemy, że to właśnie marzenia nadają naszej rzeczywistości temperatury wrzenia, sprawiają, że patrzymy na życie z innej perspektywy, cieszymy się chwilą, oczekujemy jej i zatracamy się w niej gdy nadejdzie. Ich realizacja powinna być treścią naszego życia.

Marzenia i rozwiązania są jednak często blokowane przez lęk, niepokój i niepewność, podczas gdy to właśnie marzenia powinny być karmione! Często zdarza się i tak, że zmagamy się z trudną sytuacją sami lub wygrywa to co pilniejsze, a nie to co ważniejsze.

Jeśli jednak chcielibyście Państwo uwolnić pełen potencjał jaki posiadacie i zrealizować wszystkie swoje dążenia, skupić swoją energię tam, gdzie będzie to najkorzystniejsze dla Was oraz dostrzec nowe perspektywy, które do tej pory były poza Waszym zasięgiem, skontaktujcie się ze mną - pomogę Wam udzielając odpowiedniego wsparcia.

Razem ustalimy priorytety według tego, czego pragniecie najbardziej i co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Razem odnajdziemy motywację do zmierzenia się ze wszystkimi wyzwaniami.

Jeśli chcecie się czuć dobrze w kondycji psychicznej, fizycznej i emocjonalnej ze mną zrobicie krok na przód. Z chęcią pomogę Wam udoskonalić Wasze działania oraz osiągnąć wyznaczone przez Was cele i standardy.

Pomagam:

  • rozwinąć potencjał
  • odnaleźć mocne strony i poprawić wzrost motywacji
  • budować pewność siebie
  • zrealizować możliwości, z których jeszcze nie skorzystałeś 
  • wyjść poza dotychczasowe schematy myślenia i działania

Już teraz stwórz swoją wizję zmiany

Zafunduj sobie podróż w wyobraźni

Odsuń na bok wszystko co mogłoby Ci przeszkadzać (może własne zmartwienia czy listę spraw do załatwienia). Zapewnij sobie bezpieczną przestrzeń i czas na myślenie. Zrelaksuj się. Opisz na jednej stronie jak widzisz swoją sytuację w tym momencie i co chciałbyś osiągnąć? Ważne abyś uświadomił swój zakres potrzeb. W jakim miejscu chciałbyś się znaleźć? Co chciałbyś robić? Jakie konkretne zmiany nastąpiłyby w Twoim życiu gdyby tylko udało Ci się zrealizować swoją wizję? Jakie byłyby wówczas Twoje odczucia? Postaraj się je rozpoznać. Wyobraź sobie ten aktualnie nieistniejący scenariusz zdarzeń. Refleksja ta doprowadzi Cię do nowych odkryć na swój temat. Zapisz swoje spostrzeżenia, by do nich wrócić.

 

Life coaching jest procesem, w którym jestem po to, aby pomóc przejść z miejsca w którym się znajdujesz, do tego, w których chcesz bądź musisz się znaleźć.

Skontaktuj się ze mna, a wspólnie uzgodnimy program coachingu odpowiedni dla Ciebie. Pomogę Ci odnieść sukces w wybranym przez Ciebie zadaniu w ważnym dla Ciebie obszarze.

 

Twój sukces jest już teraz w zasięgu ręki. Spraw by tak było...

 

 

 

 

Pytania?

Zapraszam do umówienia się na pierwszą sesję.

+ 48 665 150 512

Zobacz ofertę psychoterapii oraz pomocy psychologicznej


* Sesje coachingowe nie mają charakteru terapeutycznego, umożliwiają podniesienie poziomu Twojego działania niezależnie od jego obecnej jakości.